Články

Zde naleznete články o kraniosakrální terapii 

Prapůvodním objevitelem dle dostupných obrázku byli už starověcí Egypťané. Na obrazích z této doby si můžeme všimnout, jak záhadné bytosti stojí u těl lidí a přikládají na různá místa těla své ruce. V západním světa má kraniosakrální biodynamika své kořeny v počátku 20.tého století. Kdy tyto léčebné procesy objevil a popsal Dr. William Garner...

Na samotném začátku je vhodné si s klientem popovídat. Vysvětlit mu, co kraniosakrální terapie je, zodpovědět mu jeho otázky a nastínit průběh terapie. Nebojte se, když se vás terapeut vyptá na váš zdravotní stav. Chce mít jen určitý přehled o vás a vašich problémech :-).

Kromě plicní respirace (nádech, výdech) a tepu srdce, máme ještě třetí - nejdůležitější pravidelný rytmus - mozkomíšní tep, a to mezi lebkou a kostí křížovou. Tento kraniosakrální rytmus se přenáší na celé tělo, je velice jemný a dá se sledovat kdekoliv na těle.

✓ke zmírnění bolestí a chronických potíží pohybového ústrojí (při bolestech zad a degenerativních změnách páteře a kloubů)

© Kateřina Tripalová - Kraniosakrální terapie
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky